Izolator wygrał na zakończenie rundy jesiennej

Na zakończenie rundy jesiennej piłkarze Izolatora Boguchwała pokonali na IzoArenie Polonię Przemyśl 3:1. W pierwszej połowie piłkarze z Boguchwały mieli więcej okazji do zdobycia gola, ale byli nieskuteczni. Po zmianie stron jako pierwsi prowadzenie objęli gracze Polonii, a w podbramkowym zamieszaniu czujność zachował Jakub Broda. „Izolacja” odpowiedziała bardzo szybko, a w krótkim odstępie czasu do siatki dwukrotnie trafił Aleksander Gajdek. W końcówce meczu trzecią bramkę dołożył Dominik Pikiel i Izolator dopisał do swojego dorobku bardzo ważny komplet punktów. Pierwszą rundę podopieczni trenerów Bogacza i Kachniarza zakończyli na 11. miejscu.

IV Liga Podkarpacka:

Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 3:1

Nieco wcześniej jesienną rywalizację zakończyły pozostałe kluby piłkarskie z terenu Gminy Boguchwała. Występująca w klasie okręgowej Jedność Niechobrz na półmetku rozgrywek plasuje się na 10. pozycji w tabeli. W 16 spotkaniach Jedność odniosła 6 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek. Nieco gorzej idzie dwóm gminnym drużynom występującym w A- klasie. Iskra Zgłobień z dorobkiem 14 punktów zajmuje 12. pozycję, a Grom Mogielnica jest czternasty i do tej pory zgromadził sześć oczek. W B- klasie dobrze radzi sobie Novi Nosówka. Zespół prowadzony przez trenera Grzegorza Chwastę został „mistrzem jesieni”, zajmując pierwszą lokatę z dużą przewagą nad pozostałymi drużynami. Grający w tych samych rozgrywkach Płomyk Lutoryż udanie rozpoczął sezon, ale w końcówce rundy stracił kilka punktów i ostatecznie jest na 5. miejscu.

Dla kibiców z Gminy Boguchwała to nie koniec piłkarskich emocji przed zimową przerwą. Od dłuższego czasu na boguchwalskiej IzoArenie swoje mecze rozgrywa II- ligowa Stal Stalowa Wola. W sobotę 23 listopada o 13:00 zespół ten podejmie w Boguchwale Znicz Pruszków. Duża atrakcja czeka kibiców 4 grudnia, kiedy to w ramach 1/8 finału Pucharu Polski „Stalówka” zagra z 7-krotnym Mistrzem Polski Lechem Poznań. Spotkanie rozpocznie się o 12:15, a transmisję na żywo z Boguchwały przeprowadzi Polsat Sport.