Drużyny Lubczy grały ze zmiennym szczęściem

Mecz Podkarpackiej 1. Ligi Mężczyzn z pomiędzy Lubczą a AKSem V LO Rzeszów początkowo był jednostronnym widowiskiem, a zdecydowaną inicjatywę posiadali siatkarze gości, którzy dobrze grali w zagrywce i byli skuteczni w ataku. W efekcie pierwszego seta wygrali do 15. W dwóch kolejnych partiach gra była już dużo bardziej zacięta, ale końcówki należały do siatkarzy z Rzeszowa, którzy dzięki temu wywieźli z hali w Niechobrzu komplet punktów.

Podkarpacka 1. Liga Mężczyzn

Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów 0:3 (15-25, 23-25, 21-25)

Dużo lepiej ułożył się niedzielny mecz dla drużyny Lubczy II, która rozgrywki w Podkarpackiej 2. Lidze Mężczyzn rozpoczęła od zwycięstwa nad Żaglem Radymno. Mecz od początku przebiegał po myśli zespołu z Racławówki, który dzięki dobrej grze w polu serwisowym uzyskał wysoką zaliczkę i wygrał pierwszą odsłonę do 11. W drugim secie obraz gry wyglądał podobnie, a Lubcza II wygrała do 18. Nieco więcej emocji było w trzeciej partii, bo początkowo przewagę utrzymywał Żagiel, ale w końcówce podopieczni trenera Mateusza Hołobuta wykorzystali kontry i przejęli inicjatywę. Tym samym po 65 minutach gry mogli cieszyć się z końcowego zwycięstwa. Najwięcej punktów dla drużyny zdobył debiutant Jarosław Wnęk, a bardzo skuteczni byli także Dominik Worosz i Konrad Witek.

Podkarpacka 2. Liga Mężczyzn:

Lubcza II Racławówka – Żagiel Radymno 3:0 (25-11, 25-18, 25-22)

W sobotę 26 października sezon 2019/2020 zainauguruje drużyna siatkarek Lubczy, która rywalizować będzie w Podkarpackiej 1. Lidze Kobiet. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w hali w Kielanówce o godzinie 15:00, a rywalem będzie AZS UR Rzeszów.