Remis Izolatora z Głogovią. Ważne wygrane Iskry oraz Jedności

Izolator Boguchwała na własnym boisku rywalizował z Głogovią Głogów Młp. Spotkanie zapowiadało się na bardzo interesujące, tym bardziej, że w szeregach Głogovii wystąpiło kilku piłkarzy do niedawna reprezentujących barwy „Izolacji”. W pierwszej połowie więcej dogodnych okazji mieli goście, a tą najlepszą zmarnował Krzysztof Szymański przegrywając pojedynek „sam na sam” z Michałem Szularzem. Po zmianie stron to drużyna z Boguchwały była aktywniejsza i mogła objąć prowadzenie. Kilka bardzo dobrych interwencji zaprezentował jednak bramkarz Głogovii Piotr Lipka. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po 13 kolejkach Izolator zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

IV Liga Podkarpacka:

Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Młp. 0:0

Emocjonujące starcie obejrzeli kibice w Niechobrzu, gdzie miejscowa Jedność rywalizowała ze Stalą II Rzeszów. Gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie, a stało się tak po celnym uderzeniu Łukasza Kalandyka. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Daniel Pawłowski, wykorzystując centrę z rzutu rożnego. Po zmianie stron Jedność ponownie przejęła inicjatywę. Po indywidualnej akcji do siatki trafił Dariusz Szeliga. Na pięć minut przed końcem Stal mogła wyrównać, ale golkiper gospodarzy Szymon Jodłowski obronił strzał z rzutu karnego. Chwilę później trzecią bramkę dla drużyny z Niechobrza zdobył Rachwalski, ustalając wynik meczu na 3:1.

Klasa okręgowa:

Jedność Niechobrz – Stal II Rzeszów 3:1

Iskra Zgłobień w bieżącym sezonie lepiej radzi sobie na wyjazdach, niż w meczach domowych. Po zeszłotygodniowej przegranej u siebie, tym razem drużyna trenera Kamila Kawy przywiozła komplet punktów z wyjazdu do Łukawca. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich minutach, a do siatki w krótkim odstępie czasu trafili Kawa i Puc. Chwilę wcześniej debiutujący w barwach Iskry Wojciech Bąk obronił rzut karny. Ostatecznie drużyna ze Zgłobnia wygrała 2:0. Przełamać nie zdołał się Grom, który tym razem przegrał z Trzcianką Trzciana 2:6.

A- klasa:

ŁKS Łukawiec – Iskra Zgłobień 0:2

Trzcianka Trzciana – Grom Mogielnica 6:2

Po zeszłotygodniowej porażce zrehabilitowała się drużyna Novi Nosówka, która tym razem pokonała Huragan Kozłówek 6:2 . Cztery trafienia dla zespołu z Nosówki zdobył Marcin Byjoś, a po jednym dołożyli Rogala i Zduniewicz. W ważnym meczu punktów nie wywalczył Płomyk Lutoryż, który uległ drugiej drużynie Grunwaldu Budziwój 1:4 i w efekcie spadł z trzeciego na piąte miejsce w tabeli. Drużyna z Nosówki pozostaje liderem.