Izolator z kompletem punktów

Izolator Boguchwała po serii trzech remisów, tym razem zdołał odnieść zwycięstwo. Podopieczni trenerów Kachniarza i Bogacza wygrali na wyjeździe z zamykającym tabelę Startem Pruchnik 2:1. „Izolacja” jako pierwsza objęła prowadzenie za sprawą Michała Daniela, ale tuż po przerwie wyrównał Kacper Stanik. Rozstrzygający gol padł na pięć minut przed końcem meczu, a jego autorem był Kacper Rączka. Drużyna z Boguchwały awansowała na siódme miejsce w tabeli IV Ligi Podkarpackiej.

IV Liga Podkarpacka:

Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 1:2

Punktów nie zdobyła tym razem Jedność Niechobrz, choć była bliska, aby na trudnym terenie w Krasnem wywalczyć remis. Ostatecznie Crasnovia w 92. minucie spotkania zdobyła jedyną w tym meczu bramkę, a jej autorem bezpośrednio po rzucie rożnym został Rozborski. Niechobrzanie są aktualnie na dziewiątym miejscu w tabeli.

Klasa okręgowa:

Crasnovia Krasne – Jedność Niechobrz 1:0

Niedziela była bardzo złym dniem dla dwóch drużyn z terenu Gminy Boguchwała występujących w rozgrywkach A- klasy. Iskra przegrała u siebie aż 0:4 z Grunwaldem Budziwój. Rywale szybko strzelili dwie bramki i przejęli kontrolę nad przebiegiem gry. Grom rywalizował z drużyną Zimowit Korona II Rzeszów. To spotkanie zakończyło się wygraną rzeszowskiej drużyny 5:0. Iskra plasuje się na dziesiątej lokacie w tabeli, a Grom jest czternasty.

A-klasa:

Iskra Zgłobień – Grunwald Budziwój 0:4

Zimowit Korona II Rzeszów – Grom Mogielnica 5:0

Pierwszej w tym sezonie porażki doznała drużyna Novi Nosówka. Podopieczni trenera Grzegorza Chwasty przegrali u siebie z Albatrosem Szufnarowa 2:5. Do przerwy spotkanie było wyrównane i utrzymywał się wynik remisowy. Końcówka należała jednak do drużyny gości, która zagrała skuteczniej i wywiozła z terenu lidera jedno oczko. Przewaga Novi nad rywalami zmalała, ale drużyna z Nosówki wciąż pozostaje na pierwszym miejscu. Za zeszłotygodniową porażkę zrehabilitował się Płomyk Lutoryż, który wygrał z Orłami Pstrągówka 4:0. Lutoryżanie zajmują trzecią pozycję w tabeli.