Wysokie zwycięstwa Jedności oraz Novi

Izolator Boguchwała rywalizował z drugim zespołem Stali Stalowa Wola. Drużyna z Boguchwały była faworytem i początkowo dominowała na boisku. Na pierwszą bramkę kibice na Izo Arenie musieli jednak czekać do 53 minuty. Wówczas rzut karny wykorzystał Aleksander Gajdek i „Izolacja” prowadziła 1:0. Gospodarze nie zdołali udokumentować przewagi kolejnym golem, za to na dziesięć minut przed końcem do siatki trafili przyjezdni. Składną akcję celnym strzałem wykończył Piotrowski i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Boguchwalnie są na 11. miejscu w tabeli.

IV Liga Podkarpacka:

Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1:1

Z wysokiego zwycięstwa w sobotnim meczu ze Strugiem Tyczyn cieszyła się Jedność Niechobrz. Mecz początkowo był jednak bardzo wyrównany. Niechobrzanie jako pierwsi objęli prowadzenie, po celnym strzale Dariusza Szeligi z rzutu karnego. Tuż przed przerwą Strug zdołał jednak doprowadzić do wyrównania, a w drugiej połowie zdobył bramkę na 2:1. W końcówce spotkania inicjatywę przejęła drużyna z Niechobrza. W krótkim odstępie czasu do siatki trafili Lib oraz Kocurek, a później dwa kolejne gole dołożył Szeliga i tym samym skompletował hat-tricka. Jedność wygrała 5:2 i zajmuje siódmą pozycję w tabeli.

Klasa okręgowa:

Jedność Niechobrz – Strug Tyczyn 5:2

Iskra rywalizowała na terenie niepokonanego dotąd u siebie Wisłoka Strzyżów. W pierwszej połowie mecz toczony był w sennym tempie, a gry nie ułatwiała grząska murawa. Nieco aktywniejsi byli piłkarze Wisłoka, ale nie zdołali poważnie zagrozić bramce Iskry. W drugiej połowie drużyna ze Zgłobnia spróbowała zaatakować i miała kilka okazji do zdobycia gola, ale zawodnikom brakowało skuteczności. Swoje szanse miał także zespół ze Strzyżowa, zdołał nawet trafić do siatki, lecz arbiter odgwizdał spalonego i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Jeden punkt pozwolił Iskrze awansować na 9. Miejsce w tabeli. Grom Mogielnica w tej kolejce pauzował.

A-klasa:

Wisłok Strzyżów – Iskra Zgłobień 0:0

Novi Nosówka odniosła 8 zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni trenera Grzegorza Chwasty triumfowali z Granitem Wysoka Strzyżowska 7:2. Do przerwy Nosówka prowadziła 4:0, ale po zmianie stron przeciwnicy dwukrotnie trafili do siatki. Emocji w końcówce jednak nie było, bo Novi zdobyli trzy kolejne bramki i cieszyli się z wysokiej wygranej. Po trzy trafienia zaliczyli w tym meczu Adrian Rogala i Marcin Byjoś, a jednego gola dołożył Nycz. Przerwana została dobra passa piłkarzy z Lutoryża, którzy przegrali z Hermanem Hermanowa 0:5 i stracili na rzecz tego zespołu pozycję wicelidera.