36-040 Boguchwała ul. Suszyckich 33 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

36-040 Boguchwała ul. Suszyckich 33 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie aktualności

Konkurs plastyczny "Smart City w moim mieście" rozstrzygnięty

13-1.JPG,
48-1.JPG,
LO1.JPG,
DSC_5409.JPG,

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 "Boguchwała Smary City – Rekonfigurowany dynamicznie system monitoringu bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego z detekcją źródeł, emitentów i wydzieleniem obszarów bezpieczeństwa".

Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego na obszarze miasta Boguchwała. Projekt zakłada m.in. prowadzenie pomiarów, utworzenie mobilnej aplikacji oraz przeprowadzenie różnych akcji społecznych.

W ramach projektu odbył się konkurs plastyczny "Smart City w moim Mieście". Celem konkursu, w którego organizację włączyło się Miejskie Centrum Kultury, było przedstawienie nowych, atrakcyjnych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze Smart City, które w przyszłości mogą być wdrożone na terenie Boguchwały.

Konkurs został podzielony na 3 kategorie wiekowe: uczniowie klas I-III SP, uczniowie klas IV-VIII, uczniowie klas I-III LO. W konkursie wzięło udział 131 uczestników. Prace plastyczne oceniała komisja w składzie: Justyna Placha-Adamska – Zastępca Burmistrza, Agnieszka Bednarska – Przedstawiciel Rady Miejskiej w Boguchwale, Agnieszka Czarnik-Buż – Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Grzegorz Nowak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Niechobrzu,Andrzej Niedziałek – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Racławówce, Dorota Gołojuch - nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowa im. ks. Czesława Przystasia w Lutoryżu, Małgorzata Rechtoń - Koordynator projektu SMART CITY, Tomasz Sitek - Referat Promocji, Rozwoju i Polityki Społeczno-Gospodarczej Urzędu Miejskiego.

Podczas zebrania 20 maja 2020 r. komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu.

W kategorii klas I-III szkół podstawowych:

  • I miejsce - Maja Kasprzyk - klasa III, SP nr 1 w Niechobrzu,
  • II miejsce - Aleksandra Fularska – klasa III, SP w Racławówce,
  • III miejsce - Judyta Masio – klasa I, SP nr 2 w Niechobrzu.

W kategorii klas IV-VIII szkół podstawowych:

  • I miejsce - Martyna Materna – klasa VI, SP w Nosówce,
  • II miejsce - Wiktoria Pastuła – klasa V, SP w Nosówce,
  • III miejsce - Anna Wajda – klasa VII, SP w Lutoryżu.

W kategorii klas I-III LO:

  • I miejsce - Piotr Siutaj - klasa II,
  • II miejsce – Aleksandra Pociask – klasa I,
  • III miejsce – Klaudia Kubicka – klasa II.

Ze względu na bardzo wysoki poziom prac plastycznych Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Agnieszka Czarnik-Buż - przyznała wyróżnienia:

W kategorii klas I-III szkół podstawowych:

  • Sebastian Piwko – klasa II, SP w Lutoryżu
  • Karol Marut klasa I, SP w Woli Zgłobieńskiej
  • Oliwia Nazimek – klasa II, SP w Boguchwale
  • Zuzanna Nieroda – klasa II, SP w Zgłobniu

W kategorii klas IV-VIII szkół podstawowych:

  • Maja Ostrowska – klasa V, SP w Woli Zgłobieńskiej,
  • Katarzyna Głód – klasa V, SP w Boguchwale,
  • Patrycja Przerwanek – klasa VII, SP w Lutoryżu,
  • Aldona Bastrzyk – klasa V, SP w Mogielnicy,
  • Jakub Książek – klasa VI, SP w Racławówce.

W kategorii klas I-III LO:

  • Wiktora Nazimek – klasa I

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy oraz serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Podziękowania za zaangażowanie kierujemy również do nauczycieli i opiekunów.

Wręczenie nagród dla laureatów odbędzie podczas spotkania, o który poinformujemy w najbliższym czasie.

 

Liczba odsłon: 1043
  • Data aktualizacji: 2020-08-10 15:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 13 062 826