Aktualności

Wszystkie aktualności

Siatkarze Lubczy II wygrali ostatni mecz i odebrali brązowe medale

Lubcza II zakończyła sezon zwycięstwem nad TSV Sanok. Po meczu gracze z Racławówki odebrali brązowe medale za trzecie miejsce w rozgrywkach Podkarpackiej 2. Ligi Mężczyzn.

Kończący mecz był bardzo emocjonujący i stał na dobrym poziomie. Lubcza była już pewna brązowego medalu, ale rywale z Sanoka musieli wygrać co najmniej dwa sety, aby zapewnić sobie mistrzostwo i awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Ostatecznie ta sztuka im się udała. TSV wygrał pierwszego i trzeciego seta, dzięki czemu mógł świętować. Lubcza walczyła do końca i ostatecznie to ona zwyciężyła cały mecz 3:2. W trakcie spotkania kibice w hali w Kielanówce obejrzeli wiele długich wymian.

Po meczu Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej Robert Dworak wręczył drużynom medale. Sanoczanie cieszyli się ze złotych krążków, srebrne odebrała drużyna SPSu Pruchnik, a brąz trafił w ręce Lubczy II.

Drużyna z Racławówki ma za sobą udany sezon. Wygrała w nim 9 spośród 12 rozegranych spotkań, co zapewniło jej drugi z rzędu medal tego koloru.

W sezonie 2010/2020 barwy drugiej drużyny Lubczy reprezentowali: trener- Mateusz Hołobut, Marcin Kozioł, Maciej Dziedzic, Karol Kuśnierz, Jarosław Wnęk, Szymon Mędrygał, Mateusz Tkaczyk, Karol Strączek, Mateusz Kieś, Bartłomiej Kloc, Stanisław Kuśnierz, Tomasz Żuczek, Dominik Worosz, Konrad Witek, Wiktor Krupa, Tomasz Pająk, Tomasz Chmiel, Adrian Krawczyk, Piotr Rutkowski, Adrian Grobelny.