Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2018-05-22 21:42:48

Kalendarz Wydarzeń

Festiwal Smaki Jesieni

11 września od godz. 15:00 w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale będą królować jesienne smaki, kolory i zapachy, czyli festiwal "Smaki Jesieni". Organizatorzy przygotowali degustację ciast, ciepłych dań i przetworów. Na Rynku Miejskim zagoszczą także koła gospodyń wiejskich, u których będzie można zakupić wyjątkowe, tradycyjne przysmaki. Nie zabraknie ludowej muzyki i warsztatów artystycznych. Ponadto na placu targowym będzie można zakupić chleb, sery i wędliny oraz posmakować tradycyjnego bigosu i grochówki przygotowanej przez Ośrodek Aktywnego Wypoczynku "Maraton" z Lubeni.

Częścią wydarzenia jest także konkurs kulinarny. Zapraszamy pasjonatów kuchni lokalnej do zaprezentowania swoich potraw w konkursie "Spiżarnia Pełna Smaków". Każdy uczestnik otrzyma dyplom, a zwycięzcy cenne nagrody. Szczegóły udziału oraz regulamin na stronie www.mck-boguchwala.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kobiet Krzewienia Kultury Zespół Pieśni i Tańca "Kompanija" oraz Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale.