Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2018-05-24 03:05:32

Kalendarz Wydarzeń

II Podkarpacka Giełda Ogrodnicza Wiosna w ogrodach

Szanowni Państwo, miłośnicy ogrodów i przyrody - 9 kwietnia 2016 roku w godz. 8:00-15:00 zapraszamy na drugą już Giełdę Ogrodniczą "Wiosna w ogrodach" - nowe miejsce na ogrodniczej mapie Polski. Nie zabraknie producentów i profesjonalistów z branży ogrodniczej wyznaczających trendy i nowoczesne spojrzenie na projektowanie zieleni, pielęgnację i rozwiązania technologiczne.

To jedyne tego typu wydarzenie w regionie województwa podkarpackiego na wiosnę, gdzie w kilku strefach tematycznych zostaną zaprezentowane najnowsze propozycje szkółkarzy i producentów roślin ozdobnych oraz owocowych, producentów narzędzi i akcesoriów ogrodniczych oraz podłoży i nawozów dostępnych w Polsce i Europie.

Dla dzieci proponujemy bezpłatne warsztaty "Mały ogrodnik", a dla wszystkich uczestników - smaczną kawę lub herbatę w Społecznej Kawiarni "Klimatyczna", stoisko z możliwością zakupu przekąsek oraz muzyczne rarytasy z zespołem "Kompanija".

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz wziąć udział w Jarmarku jako wystawca prosimy o zgłoszenie telefoniczne do Miejskiego Zarządu Dróg i Nieruchomości Komunalnych tel. 017 87 55 249, 017 87 55 251.

Jeśli chcesz zgłosić dziecko (wiek 7-15 lat) na warsztaty "Mały ogrodnik" zadzwoń do Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale tel. 017 23 06 572.

Udział w całym wydarzeniu jest nieodpłatny, zapraszamy do wizyty i do zakupów!

Organizatorem wydarzenia jest: Miejski Zarząd Dróg i Nieruchomości Komunalnych oraz Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale.