Urząd Miejski w Boguchwale

e-mail: um@boguchwala.pl
www: http://boguchwala.pl
Data wydruku: 2018-05-25 01:13:56

Wszystkie aktualności

III Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Boguchwały

20 stycznia 2018 roku (sobota) w hali wystawienniczej Rynku Miejskiego w Boguchwale (Miejskie Centrum Kultury) odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiego Turnieju Bokserskiego o Puchar Burmistrza Boguchwały. Rozpoczęcie walk turniejowych o godz. 12:00. Wstęp wolny.

W ubiegłorocznej edycji kibice obejrzeli 37 walk we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych. W ringu zaprezentowali się zawodnicy z ponad 20 klubów z Polski i Słowacji. Zainteresowanie jest jeszcze większe niż w zeszłym roku. Dzwonią przedstawiciele klubów i pytają o możliwości startu swoich podopiecznych, aby zagwarantować dobrą weryfikację już z początkiem roku - podkreśla Andrzej Niedziałek, koordynator całego przedsięwzięcia.

Organizatorami Turnieju są: Gmina Boguchwała, Uczniowski Klub Sportowy "Gimnasion" w Boguchwale, Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski, Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Gazeta Codzienna Nowiny, portal nowiny24, TVP3 Rzeszów oraz Polskie Radio Rzeszów, portal bokser.org

Szczegóły:

Podobnie jak i w ubiegłym roku, dla miłośników boksu, którzy nie będą mogli pojawić się w Boguchwale udostępniamy relacje "live" z Turnieju, realizowaną przez portal www.bokser.org. Pojedynki na żywo będzie komentował ekspert i sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka.