36-040 Boguchwała ul. Suszyckich 33 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

36-040 Boguchwała ul. Suszyckich 33 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie aktualności

Gminny Konkurs "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka" rozstrzygnięty

IMG_20200518_104614.jpg,
IMG_20200518_105655.jpg,
Julia Król I m-ce.jpg,
Aleksandra Żuczek II m-ce.jpg,
Gabriel Kłeczek III m-ce copy.jpg,
Zuzanna Nieroda I m-ce copy.jpg,
Zofia Kogut II m-ce copy.jpg,
Julia Nowak III m-ce.jpg,

Rozstrzygnięty został I Gminny Konkurs "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka", organizowany przez Lokalny Ośrodek Kultury "Wspólnota" w Zgłobniu, z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka.

Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni, kreatywności oraz umiejętności twórczych dzieci i młodzieży, a także promowanie młodych talentów plastycznych i artystycznych.

W ramach konkursu nadesłano 91 prac plastycznych, które oceniała komisja w składzie:

- Wioletta Błażej – Szymańska – artystka, malarka, zdobywczyni wielu nagród z dziedziny malarstwa. Właścicielka pracowni rękodzieła artystycznego „VialArt” w Kielanówce. - przewodnicząca komisji

- Maciej Sobotowski - członek komisji

- Małgorzata Kot – członek komisji

- Renata Cioch - członek komisji

- Magdalena Świętoń - członek komisji

Nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach otrzymali:

Kategoria wiekowa od 6-9 lat:

I miejsce – Zuzanna Nieroda; 9 lat; Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zgłobniu

II miejsce – Zofia Kogut; 8 lat; Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławówce

III miejsce – Gabriel Kłeczek; 8 lat; Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

Wyróżnienia:

1. Weronika Tarsała; 7 lat; Punkt Przedszkolny “Kraina Uśmiechu” w Boguchwale

2. Wiktor Surowiec; 8 lat; Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

3. Maja Dyderska; 8 lat; Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

4. Aleksandra Szyszka; 8 lat; Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławówce

5. Maksymilian Pałka; 9 lat; Zespół Szkół w Kielanówce

6. Agata Piotrowska; 8 lat; Zespół Szkół w Kielanówce

Kategoria wiekowa 10-15 lat:

I miejsce – Julia Król; 13 lat; Zespół Szkół w Kielanówce

II miejsce - Aleksandra Żuczek; 13 lat; Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławówce

III miejsce – Julia Nowak; 10 lat; Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławówce

Wyróżnienia:

1. Roksana Kawa; 11 lat; Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zgłobniu

2. Wiktoria Jajuga; 13 lat; Szkoła Podstawowa im. księdza Czesława Przystasia w Lutoryżu

3. Kacper Kuźniar; 13 lat; Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

4. Amelia Kurda; 12 lat; Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Kraina Uśmiechu” w Rzeszowie

5. Bartosz Pietrucha; 14 lat; Zespół Szkół w Kielanówce

6. Robert Tarsała; 10 lat; Szkoła Podstawowa im. Gen. Stanisława Maczka w Boguchwale

7. Julia Myśliwiec; 11 lat; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Niechobrzu

8. Karolina Długosz; 10lat; Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zgłobniu

9. Nadia Tobiasz; 11 lat; Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

W kategorii wiekowej 16-18 lat prace plastyczne nie wpłynęły.

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody takie jak smartwatch, głośnik bluetooth, czy zestaw słuchawek.

Jury i organizatorzy dziękują dzieciom za wykonanie prac oraz rodzicom i nauczycielom, którzy zachęcali swoje dzieci i uczniów do udziału w konkursie.

Galerię nadesłanych prac oraz więcej informacji można odnaleźć na stronie: lokzglobien.stronakultury.pl oraz na portalu www.facebook.com/LOKWspolnota 

Liczba odsłon: 460
  • Data aktualizacji: 2020-08-10 15:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 13 062 728