Novi i Płomyk na czele tabeli. Zwycięstwo Iskry

Izolator Boguchwała podejmował na własnym terenie Karpaty Krosno. Pierwsza połowa toczona była w szybkim tempie, a stroną przeważającą był Izolator. Gospodarze mieli kilka okazji do zdobycia gola. Po jednym ze strzałów piłka odbiła się od poprzeczki. Kibice na Izo Arenie nie obejrzeli jednak bramek. Po zmianie stron nie było już takich emocji. Jeden i drugi zespół miał po kilka szans, ale nie przełożyło się to na gole i mecz zakończył się remisem. Izolator plasuje się na ósmym miejscu w tabeli IV Ligi.

IV Liga Podkarpacka:

Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 0:0

Już czwarty remis w tym sezonie zanotowała w sobotę Jedność Niechobrz. Wynikiem 1:1 zakończył się mecz tej drużyny ze Strumykiem Malawa. Niechobrzanie jako pierwsi objęli prowadzenie, a gola zdobył Sebastian Macioszek po podaniu Damiana Szeligi. W drugiej połowie wyrównał Damian Tryczyński i w ten sposób ustalił wynik meczu. Jedność zajmuje siódmą pozycję w tabeli.

Klasa okręgowa:

Jedność Niechobrz – Strumyk Malawa 1:1

Po dwóch porażkach z rzędu na zwycięską ścieżkę wróciła Iskra. Drużyna ze Zgłobnia rozpoczęła mecz w Pstrągowej od straconego w 15 sekundzie gola, ale później podopieczni trenera Kawy przejęli kontrolę nad przebiegiem wydarzeń. W 7 minucie do remisu doprowadził Kamil Ostrowski, a w drugiej połowie trafienia dołożyli Mariusz Bazylak i Sebastian Sitek. W końcówce Iskra mogła jeszcze podwyższyć, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1. Kolejnych punktów nie udało się wywalczyć piłkarzom Gromu Mogielnica. Mecz z Victorią Budy Głogowskie zakończył się porażką 0:1. Decydujący gol padł na pięć minut przed końcem spotkania. Iskra jest 10, zaś Grom zajmuje 14. pozycję w tabeli.

A-klasa:

Diament Pstrągowa – Iskra Zgłobień 1:3

Grom Mogielnica – Victoria Budy Głogowskie 0:1

Bardzo dobrze układają się rozgrywki B- klasy dla drużyn z terenu Gminy Boguchwała. Novi Nosówka z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli. Tym razem pokonali na wyjeździe rezerwy Grunwaldu Budziwój 6:0. Płomyk Lutoryż wygrał na wyjeździe z wiceliderem Albatrosem Szufnarowa 4:2 i przeskoczył swojego rywala w tabeli. Dwie Bramki dla Płomyka zdobył Wojciech Kowalski, a po jednej Artur Tomala i Sławomir Kocurek.