Wszystkie aktualności

Siatkarze Lubczy wrócili na zwycięską ścieżkę

2018-11-22
SST Lubcza / Tomasz Sitek

Siatkarze Lubczy pokonali na własnym terenie Anilanę Rakszawa. Gospodarze zwyciężyli w pierwszych dwóch setach, w trzeciej przytrafił im się przestój. Drużyna z Rakszawy zdołała przedłużyć to spotkanie, ale ostatecznie nie wywiozła z Niechobrza choćby punktu. Podopieczni Marka Samolewicza wygrali 5 z 6 meczów tego sezonu i aktualnie zajmują drugą lokatę w tabeli.

Siatkarska III Liga Mężczyzn:
SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 (25:21, 25:17, 19:25, 26:24)

Siatkarze Lubczy II nie zdołali podtrzymać dobrej passy i w ostatnim meczu zeszli z parkietu pokonani. Z wyjazdu do Dębicy nie udało im się przywieźć choćby punktu, ale spotkanie w wielu fragmentach było wyrównane i o losach setów decydowały pojedyncze akcje.

UKS Kępa Dębica - SST Lubcza II Racławówka 3:1 (25:22, 19:25, 25:22, 25:19)

Siatkarki Lubczy od powrotu do trzecioligowych rozgrywek pozostają niepokonane. W sobotę drużyna wygrała trzecie spotkanie w tym sezonie. Lubcza przywiozła komplet punktów z dalekiego wyjazdu do Zaleszan, pomimo źle rozpoczętego pojedynku. Od drugiej partii podopieczne Andrzeja Tereszkiewicza zdecydowanie poprawiły i uspokoiły swoją grę. Lubcza wygrała 3 kolejne sety i dzięki zwycięstwu zajmuje drugą lokatę w tabeli.