Dobra passa Izolatora przerwana. Kolejny remis Jedności

Izolator Boguchwała po sześciu wiosennych meczach bez porażki uległ w Przemyślu Polonii 2:4. Wszystkie sześć bramek padło w pierwszej połowie. Izolator bardzo źle rozpoczął spotkanie. Drużyna z Boguchwały przegrywała już 3:0. Wówczas przemyskiego bramkarza pokonał Zbigniew Dąbek. Po jednym z kolejnych ataków w polu karnym faulowany był Kamil Rębisz a sędzia podyktował rzut karny, którego pewnym egzekutorem był Łukasz Szczoczarz. Niestety na parę chwil przed kończącym pierwszą część meczu gwizdkiem Polonia ponownie wyszła na dwubramkowe prowadzenie.

IV liga podkarpacka:
MKS Polonia Przemyśl - ZKS Izolator Boguchwała 4:2

Po porażce w Tyczynie i zwycięstwie z Grodziszczanką, Jedność podzieliła się punktami w wyjazdowym spotkaniu w Błażowej. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Już 10 minut później wyrównał Damian Szeliga. Był to piąty remis drużyny z Niechobrza w bieżącej rundzie.

Klasa okręgowa:
Reslogistic Błażowianka Błażowa - LKS Jedność Niechobrz 1:1

Po wygranej z drużyną z Jasionki Iskra poszła za ciosem i pokonała Grunwald Budziwój. Jednak w dwóch kolejnych, trudnych meczach przegrała z drużynami z Trzebowniska i Czudca. Mecz z Czarnymi rozpoczął się doskonale dla Iskry, bo trafienie zaliczył Tomasz Pietrasiewicz. Niestety później doświadczony zespół z Czudca wykorzystał błędy zawodników ze Zgłobnia i zdobył pięć goli. Iskra dzielnie walczyła do samego końca, zdobyła dwie bramki i miała kolejne okazje. Ostatecznie z wygranej cieszyli się goście, którzy są na dobrej drodze do awansu. Wyraźny kryzys przeżywa drużyna z Mogielnicy, która w trzech ostatnich meczach zanotowała porażki. W niedzielę Grom na własnym terenie uległ Zaczerniu. Pierwszą bramkę zdobyli goście w 20. minucie meczu. Już minutę później wyrównującego gola strzelił Damian Wiącek. W 25. minucie zwycięstwo Zaczerniu zapewnił Piotr Pękala.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Iskra Zgłobień - LKS Czarni Czudec 5:3
LKS Grom Mogielnica - KS Zaczernie 1:2

W 15. kolejce Klasy B spotkały się dwie drużyny z terenu gminy. W gminnych derbach lepsi okazali się piłkarze Novi, którzy pokonali na własnym obiekcie Płomyka 4:0. Hat-trickiem popisał się Adrian Rogala, a jedną bramkę dołożył Mateusz Ostrowski. Ważne punkty drużyna z Nosówki straciła jednak w Połomii. Jedyną bramkę zdobyli gospodarze już w pierwszej minucie meczu. Punktów nie zdobył także Płomyk, który przegrał na własnym terenie z Diamentem Pstrągowa 1:3.