36-040 Boguchwała | ul. Suszyckich 33 | godz. pracy Urzędu Miejskiego: 7:30 - 15:30 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl |

Wszystkie aktualności

Być blisko czyli jak? Warsztaty dla rodziców

plakat BB.jpg,

Fundacja Być Blisko zaprasza na warsztaty rodziców dzieci w wieku 4-8 lat z terenu Gminy Boguchwała.

Warsztaty w gronie męskim - Warsztaty dla Taty

Spotkania koncentrować się będą na relacji jaką ojciec może budować z dziećmi, roli jaką pełni w wychowaniu i towarzyszeniu dziecku w poznawaniu świata i odkrywaniu swojej wartości. Warsztaty prowadzone będą w luźnej atmosferze i bazować będą na rodzicielskich doświadczeniach. Mają na celu prezentacje Komunikacji Empatycznej (opartej na idei Nonviolent Communications, Marshalla B. Rosenberga) i Rodzicielstwa Bliskości jako sposobu do budowania i pogłębiania swoich relacji z dzieckiem.

Prowadzący - Przemysław Chruściel, Trener Komuniacji Empatycznej, psycholog, edukator, tata dwójki dzieciaków, zaangażowany w proces budowania przestrzeni wzajemnego szacunku, uśwadamiania i wyrażania swoich potrzeb.

Terminy kolejnych spotkań: 22.11 i 29.11, godz. 18:30

Warsztaty dla Mamy - w damskim gronie

Spotkania nakierowane na uświadamianie sobie potrzeb i uważność w przeżywaniu ich, poszukiwaniu swoich pasji i talentów, stworzenie przestrzeni wymiany doświadczeń rodzicielskich.

Prowadzenie: Monika Fornal psycholog, psychoterapeuta pracująca w obszarze uważności, uczestniczka szkoleń Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów.

Terminy spotkań: 17.11, 18.11 i 24.11, godz. 17:30

Ilośc miejsc ograniczona, prosimy o dokonywanie zgłoszeń do Anny Chruściel: 660 594 228 lub fundacja@byc-blisko.pl. Udział bezpłatny.

Ponadto w projekcie realizowane są zajęcia dla dzieci dotyczące komunikacji opartej na szacunku w Przedszkolu Publicznym w Boguchwale oraz spotkanie #ByćBlisko CAFE w dniu 24.11.2017 r. w Klimatycznej Kawiarni Społecznej w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale, podczas którego będzie nagrywany spot promujący wartość bliskości w relacjach.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu "Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD "Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej", Stowarzyszanie LGD "TRYGON - Rozwój i Innowacja".

Liczba odsłon: 338
  • Data aktualizacji: 2018-05-25 14:45
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 868 905