Aktualności

Wszystkie aktualności

Pewne zwycięstwa Izolatora i Jedności

Izolator Boguchwała pokonał w wyjazdowym meczu Granicę Stubno 4:0. Bramki dla Izolacji zdobywali Krzysztof Szymański, strzelec dwóch goli, oraz Michał Bogacz i Patryk Zieliński. Mecz toczony był w trudnych warunkach, a na grząskiej murawie piłka kilkukrotnie zatrzymywała się myląc zawodników obu drużyn. Izolator przez cały pojedynek był stroną przeważającą, a swoją przewagę udokumentował już po 30 minutach gry, gdy prowadził 3:0.

IV liga podkarpacka:
LKS Granica Stubno - ZKS Izolator Boguchwała 0:4

W wyjazdowym meczu 13. kolejki klasy okręgowej Jedność pokonała Sawę Sonina 3:1. Niechobrzanie pewnie prowadzili już po pierwszej połowie meczu. W 30. minucie trafienie zaliczył Trznadel, a 6 minut później bramkarza gospodarzy, w sytuacji sam na sam, pokonał Szeliga. Sawa kontaktowe trafienie zdobyła po rzucie karnym w 85. minucie, jednak kilka chwil później "kropkę nad i" postawił Wrona.

Klasa okręgowa:
LKS Sawa Sonina - LKS Jedność Niechobrz 1:3

Po upragnionym zwycięstwie przyszedł zimny prysznic. Iskra Zgłobień uległa w wyjazdowym meczu drużynie z Wysokiej Strzyżowskiej aż 0:8. To najwyższa w tym sezonie przegrana w Klasie A1. Zespół ze Zgłobnia z jedną wygraną i dwoma remisami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Mecz KP Zabajka - Grom Mogielnica został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Klasa A:
KS Granit Wysoka Strzyżowska - Iskra Zgłobień 8:0

Kolejnych punktów na swoje konto nie wpisał także Płomyk, który w trudnych warunkach pogodowych przegrał w Dobrzechowie 2:3. Meczu nie rozgrywał zespół Novi Nosówka ze względu na obligatoryjną pauzę.