Tylko jeden punkt Izolatora. Remisy Jedności, Novi i Płomyka

Po dwóch wygranych meczach Izolator liczył na kolejny komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu w Wiśniowej. Pierwsi na prowadzenie wyszli jednak gospodarze. W 34. minucie strzałem z dystansu Miłosza Lewandowskiego pokonał Borowczyk. Po przerwie trener Głąb dokonał zmian a wprowadzeni zawodnicy dali pozytywny impuls. Ataki Izolatora przyniosły wreszcie efekt w 72. minucie, gdy wyrównał Konrad Cupryś. Już 6 minut później drużyna z Boguchwały objęła prowadzenie po golu Zielińskiego. Niestety na 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Wisłok przeprowadził kontrę i doprowadził do remisu.

IV liga podkarpacka:
LKS Wisłok Wiśniowa - ZKS Izolator Boguchwała 2:2

W ramach 11. kolejki klasy okręgowej Jedność Niechobrz podejmowała na własnym boisku drużynę z Bratkowic. Gospodarze wyszli szybko na prowadzenie, bo już w 10. minucie do bramki rywali trafił Trznadel. Jedność prowadząc przez ponad 80 minut meczu, nie zdołała utrzymać zwycięstwa. W doliczonym czasie gry punkty gospodarzom odebrał Bednarz.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - LKS Bratek Bratkowice 1:1

Dwa szybkie gole Dawida Kamińskiego - w 2 i 6 minucie - ustawiły mecz Trzebowniska z Gromem Mogielnica. Grom odpowiedział w 39. minucie kontaktowym golem, jednak już 3 minuty później gospodarze zwiększyli prowadzenie. Ostatecznie drużyna z Mogielnicy przegrała w 2:4.

Osłabiona Iskra Zgłobień postawiła trudne warunki drużynie z Przybyszówki. W 24. minucie nieporozumienie między defensorem a bramkarzem rywali wykorzystał Krzysztof Rzepka. W końcówce pierwszej połowy Iskra oddała jednak inicjatywę rywalom, którzy doprowadzili do wyrównania. W 62. minucie gospodarze przeprowadzili kontrę, po której wynik meczu ustalił Krystian Jacek.

Klasa A:
LKS Trzebownisko - LKS Grom Mogielnica 4:2
KS Przybyszówka Rzeszów - LKS Iskra Zgłobień 2:1

Novi zremisowali w wyjazdowym spotkaniu w Szufnarowej. Po pierwszej wyrównanej połowie zespół z Nosówki zdominował drugą odsłonę gry, czego efektem była bramka Bartłomieja Przybyły w 63. minucie. Novi próbowali zdobyć kolejne bramki, jednak bezskutecznie. Swoją okazję wykorzystał natomiast Albatros. Piłkarze z Nosówki sygnalizowali, że futbolówka wcześniej opuściła boisko, lecz gwizdek sędziego milczał. Pomimo remisu Novi utrzymali prowadzenie w Klasie B.

Trzeci remis w sezonie zanotował w miniony weekend Płomyk. W wyjazdowym pojedynku z Sokołem Grodzisko padł wynik 2:2.