Czwarte z rzędu zwycięstwo Izolatora. Jedność liderem "okręgówki"

4 na 4

Izolator Boguchwała w meczu 4. kolejki podkarpackiej IV ligi pokonał na własnym boisku Rzemieślnika Pilzno 3:1. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo biało-zielonych. "Izolacja" zasłużenie sięgnęła po zwycięstwo. W 35. minucie biało-zielonych na prowadzenie wyprowadził Patryk Róg. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie "Izolacji" w 57. minucie. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Szczoczarz, który wykorzystał dogranie Brogowskiego. Jedyny gol dla przyjezdnych padł w 84. minucie. Po błędzie Michała Bogacza bramkę dla Rzemieślnika zdobył Radosław Macnar. Przed piłkarzami z Boguchwały pracowity tydzień. W środę powalczą na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Natomiast w sobotę na IzoArenie podejmą, zajmującego obecnie 3. miejsce w tabeli, Sokoła Nisko.

IV liga podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - LKS Rzemieślnik Pilzno 3:1

Jedność liderem klasy okręgowej

7 punktów w trzech pierwszych meczach sezonu 2016/2017 zdobyła drużyna Jedności, która po remisie w Malawie objęła prowadzenie w klasie okręgowej. Bramki dla niechobrzan zdobyli Damian Rak oraz Dominik Grzebyk. Kolejne spotkanie zawodników Jedności już w środę. Na boisku Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji podejmą Dynovię Dynów.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
LKS Jedność Niechobrz - LKS Strumyk Malawa 2:2

Kolejna wysoka przegrana

Po wysokiej przegranej w pierwszej kolejce nowego sezonu klasy A, ekipa z Mogielnicy liczyła na lepszy wynik oraz pierwsze punkty. Niestety w spotkaniu ze Strugiem Tyczyn padł identyczny wynik jak przed tygodniem - 0:4 dla przeciwników. Goście do 70. minuty prowadzili jedynie jedną bramką, choć Grom był zmuszony do gry w dziesiątkę. Niestety piłkarzom z Mogielnicy na końcówkę meczu zabrakło już sił.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - MKS Strug Tyczyn 0:4

Udana inauguracja klasy B

W niedzielę rozgrywki rozpoczęły drużyny grające w rzeszowsko-strzyżowskiej klasie B. Punkty zdobyły wszystkie zespoły z terenu gminy. Iskra Zgłobień pokonała w Szufnarowej Albatrosa 3:1. Zwycięskie gole zdobyli: debiutujący w Iskrze Michał Bać oraz Konrad Piotrowski i Damian Kościak. Komplet punktów wywalczyli także Novi, którzy zwyciężyli w Pstrągowej 2:0. Bramki dla zespołu z Nosówki zdobyli Adrian Rogala oraz Marcin Majka. Jeden punkt zapisał na koncie Płomyk Lutoryż, który na własnym boisku zremisował 2:2 z Koroną Dobrzechów.