Kolejne zwycięstwo Izolatora. Jedność pokonuje Błażowiankę

Szczoczarz daje zwycięstwo biało-zielonym

W wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki IV ligi podkarpackiej Izolator pokonał LKS Pisarowce 2:0. Przez niemal całe spotkanie stroną przeważającą był zespół z Boguchwały. W pierwszej połowie najlepsze okazje do zdobycia bramki mieli Zieliński i Tarasenko. Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Izolator pierwszego gola zdobył w 66. minucie, gdy sytuację sam na sam wykorzystał Łukasz Szczoczarz. Skrzydłowy Izolatora ustalił wynik spotkania już trzy minuty później po dobitce strzału Marka Fundakowskiego. W niedzielę 28 sierpnia na IzoArenie biało-zieloni zmierzą się z drużyną Rzemieślnika Pilzno, która podobnie jak Izolator ma na swoim koncie 3 zwycięstwa i z kompletem punktów zajmuje drugie miejsce. Rozpoczęcie meczu o godz. 15:00

IV liga podkarpacka:
LKS Pisarowce - ZKS Izolator Boguchwała 0:2

Zwycięstwo z Błażowianką

Dobry start w sezon zalicza także drużyna Jedności Niechobrz. Po wyjazdowym zwycięstwie w Handzlówce, Jedność pokonała na własnym terenie Błażowiankę 2:0. W 10. minucie wynik spotkania otworzył Bartłomiej Bać. Druga bramka dla niechobrzan padła w 73. minucie po trafieniu Dominika Grzebyka.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
LKS Jedność Niechobrz - LKS Błażowianka Błażowa 2:0

Wysoka porażka na inaugurację

Od przegranej sezon 2016/2017 w klasie A rozpoczęli piłkarze Gromu. W pierwszej połowie spotkania w Niebylcu obie ekipy zagrały zachowawczo. W drugiej odsłonie meczu inicjatywę przejęli już gospodarze. Najlepszej okazji do strzelenia bramki dla mogielniczan nie wykorzystał Kamil Żuczek. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Gromu 0:4. Pierwsze spotkanie na własnym terenie drużyna z Mogielnicy rozegra w niedzielę o godz. 11:30. Przeciwnikiem Gromu będzie Strug Tyczyn.