Izolator bez przełamania. Zwycięstwa Gromu i Iskry

Bez przełamania z rzeszowską Stalą

Izolator Boguchwała uległ Stali Rzeszów 1:4 w spotkaniu 26. kolejki III ligi. Już w pierwszej akcji meczu "Izolacja" mogła wyjść na prowadzenie, jednak Krzysztof Szymański oddał bardzo mocny, lecz niecelny strzał. Później na murawie "rządzili" już tylko wiceliderzy tabeli. Stal pierwsze dwa gole zdobyła po dośrodkowaniach Szczoczarza, które wykończyli Prędota i Maślany. W drugiej połowie do bramki biało-zielonych trafiali jeszcze Szeliga i Brocki. Honorowa bramka dla Izolacji padła po samobójczym golu Macieja Maślanego. W sobotnim spotkaniu ponownie okazję do zaprezentowania się otrzymali wychowankowie Izolatora: Krystian Wilk, Michał Bigus i Marcin Dobrzański.

III ligi grupa lubelsko-podkarpackiej:
ZKS Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1:4

Pogoń za wynikiem

Zawodnicy Błękitnych Ropczyce pokonali na własnym terenie Jedność Niechobrz w spotkaniu 21. kolejki IV ligi podkarpackiej. Już w 6. minucie wynik meczu otworzył Jakub Szewczyk. W 24. minucie dokładnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Robert Sulisz. Tuż przed przerwą trzeciego gola zdobył Michał Kukla. Po zmianie stron Jedność rozpoczęła pogoń za wynikiem. Bramkę w 57. minucie zdobył Sebastian Kłeczek. W końcówce zrobiło się nerwowo, gdy gola zdobył Patryk Byjoś. Jedności zabrakło jednak czasu, by wywieźć z Ropczyc choć jeden punkt.

IV liga grupa podkarpacka:
MKS Błękitni Ropczyce - LKS Jedność Niechobrz 3:2

Grom pokonuje lidera. Iskra zwycięża w Zaczerniu

Grom sprawił w niedzielę niespodziankę pokonując na "Wichroarenie" lidera tabeli z Jasionki. Pierwszą bramkę dla mogielniczan zdobył Tomasz Gosztyła. W pierwszej połowie wynik podwyższył Łukasz Kurc. "Kropkę nad i" postawił w drugiej odsłonie spotkania Jacek Kocurek. Iskra Zgłobień dała sygnał, że jeszcze nie składa broni i nie rezygnuje z walki o ligowy byt. Piłkarze ze Zgłobnia zwyciężyli w Zaczerniu 1:0. Zwycięskiego gola na kwadrans przed końcem spotkania strzelił Bogdan Ruszała. Impas trwa natomiast w drużynie z Nosówki. Novi przegrali w Wysokiej Głogowskiej 1:2. Jedynego gola zdobył z rzutu karnego Adrian Rogala.

Obszerna galeria zdjęć z meczu Grom Mogielnica - LKS Jasionka dostępna na profilu: www.facebook.com/boguchwala.gmina

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - LKS Jasionka 3:0
KS Zaczernie - LKS Iskra Zgłobień 0:1
KS Orzeł Wysoka Głogowska - Novi Nosówka 2:1

Zwycięstwo Płomyka?

Płomyk Lutoryż pokonał w Rzeszowie Grunwald Budziwój 1:0. O tym czy piłkarze Płomyka będą mogli cieszyć z niedzielnego zwycięstwa zdecyduje Wydział Gier Podkarpackiego ZPN. Wątpliwości dotyczą kart zawodniczych piłkarzy z Lutoryża.