Aktualności

Wszystkie aktualności

"Czarny" weekend dla piłkarzy z terenu gminy

Sromotna porażka Izolatora

Piłkarze z Boguchwały będą chcieli szybko zapomnieć o minionym weekendzie. W spotkaniu 24. kolejki III ligi ulegli Chełmiance aż 7:0. To najwyższa porażka Izolatora w tym sezonie. Na pomeczowej konferencji trener Przemysław Matuła podał się do dymisji.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka:
ChKS Chełmianka Chełm - ZKS Izolator Boguchwała 7:0

Przegrana w Sokolnikach

W wyjazdowym spotkaniu 20. kolejki IV ligi podkarpackiej Jedność uległa Sokołowi Sokolniki. Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze z Niechobrza. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy do bramki gospodarzy trafił Dominik Grzebyk. Sokół szybko zabrał się za odrabianie strat i w 49. minucie, po golu Patryka Wąsa, wyrównał wynik. Zwycięską bramkę dla drużyny gospodarzy zdobył w 63. minucie Marcin Szeser.

IV liga grupa podkarpacka:
LKS Sokół Sokolniki - LKS Jedność Niechobrz 2:1

Niedziela bez punktów

Drużyna Gromu Mogielnica nie znalazła sposobu na zespół z Trzcianej. Już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 3:0, a hat-trickiem popisał się Jan Miłek. Gra mogielniczan w drugiej połowie się poprawiła, ale wystarczyło to tylko na zdobycie honorowej bramki. W kolejnym niedzielnym spotkaniu Novi ulegli wiceliderowi z Rzeszowa 0:2. Punktów nie zdobyła także Iskra, która przegrała w Wysokiej Strzyżowskiej 1:4. Do przerwy żadna z drużyn nie potrafiła wyjść na prowadzenie. Wynik w 74. minucie otworzyła Iskra, jednak później gole zdobywali już tylko gospodarze.