Wszystkie aktualności

Marcel Okoń zwycięzcą IV Grand Prix Małopolski w Boksie

2015-11-25
UKS "Gimnasion"/Tomasz Sitek

Marcel Okoń z UKS "Gimnasion" Boguchwała zwyciężył w kategorii młodzik (kat. wag. do 65 kg) w IV turnieju Grand Prix Małopolski w boksie, który odbył się w dniu 21 listopada w Wieliczce.

Zawodnik z Boguchwały jednogłośnie na punkty pokonał Kamila Żogała z klubu Roan Fight Club Mysłowice. Ta wygrana zdecydowanie umacnia Okonia na I miejscu w klasyfikacji generalnej Grand Prix. 7 grudnia odbędzie się ostatni turniej z pięciu zaplanowanych w 2015 roku. Jeżeli Marcel wygra ten turniej ostatecznie zdobędzie puchar za I miejsce w klasyfikacji końcowej.

W turnieju brał udział jeszcze jeden zawodnik UKS "Gimnasion", junior Łukasz Szydłowski, który niestety przegrał przez TKO w I rundzie z utytułowanym Wojciechem Czarkowskim z klubu Garda Gierałtowice.

W najbliższy weekend - 28-29 listopada -  zawodnicy UKS-u wystąpią w międzynarodowym turnieju bokserskim w Giraltovcach na Słowacji.