Zacięty mecz na IzoArenie. Zła passa Jedności trwa

Ponownie 7 goli, ponownie 0 punktów

We wczorajszym meczu 5. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej emocji nie brakowało. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, a wyrównana walka zakończyła się zwycięstwem drużyny z Krosna. Karpaty jako pierwsze wyszły na prowadzenie w 21. Minucie po trafieniu Patryka Kapuścińskiego. Izolator odpowiedział 6 minut później po składnej akcji Wójcika i Karwackiego. Biało-zieloni cieszyli się z wyrównania zaledwie minutę - po błędzie Dawida Świdra do siatki trafił Bartłomiej Buczek. Kolejny raz wynik remisowy pojawił się na tablicy w 36. minucie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Konrada Cuprysia wykończył Zbigniew Dąbek. Izolator wyszedł na prowadzenie 15 minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Niegroźny strzał Adriana Buraka zaskoczył obrońców i bramkarza Karpat. W 63. krośnianie doprowadzili do remisu. Podanie Piątkowskiego skutecznie wykorzystał Zaremba. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 84. minucie. Pomimo braku kluczowych zawodników - Lewandowskiego, Tyburczego, Roga, Domina oraz Karwata - Izolator pokazał charakter choć komplet punktów powędrował do Krosna. Po ciężkiej serii trudnych spotkań przed drużyną z Boguchwały wyjazdowy mecz Tomaszowie Lubelskim.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - KS Karpaty Krosno 3:4

Zła passa trwa

Zwycięstwem 1:0 zakończył się środowy mecz Wisłoki Dębica z Jednością Niechobrz. Bramkę na wagę 3 punktów strzelił w 25. minucie Ireneusz Gryboś. Była to czwarta porażka Jedności w tym sezonie, która tym samym nadal "okupuje" ostatnie miejsce w tabeli IV ligi. W sobotę na stadionie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji piłkarze z Niechobrza podejmą drużynę Sokoła Sokolniki.