Lubcza nie dała rady Głogovii

Nie powiódł się siatkarzom z Racławówki sobotni wyjazd do Głogowa. W trzeciej kolejce Lubcza przegrała w czterech setach z drużyną Głogovii. Spotkanie znacznie lepiej rozpoczęło się dla naszych siatkarzy. Pierwszą wyraźną przewagę osiągnęli przy stanie 9:13 i grając bardzo pewnie w ataku, wygrali pierwszego seta 25:21.

Ekipie z Racławówki dosyć dobrze układał się także początek drugiej odsłony, lecz w pewnym momencie coś "pękło". Gospodarze odskoczyli na 17:12 i zaczęli powiększać przewagę. Bardzo dobrą dyspozycję zaprezentował Marcin Bachórz, który był skuteczny zarówno w zagrywce, jak i  w ataku. Dzięki temu Głogowianie zwyciężyli drugą odsłonę do 20.

W pozostałych dwóch partiach utrzymywała się przewaga gospodarzy. Zawodnicy Lubczy mogli mieć wiele pretensji do sędziów, co kompletnie wybiło ich z rytmu. Siatkarze Tomasza Jendryasska spisywali się pewnie w ataku, dołożyli sporo bloków i wygrali kolejno do 19 i 18, zapisując trzy punkty na swoim koncie. W sobotę 25 października Lubcza powalczy o punkty w Rakszawie.

LKS Głogovia Głogów Młp. - SST Lubcza Racławówka 3:1 (21:25, 25:20, 25:19, 25:18)

Źródło: SST Lubcza